top of page
YOGA KAMPI.jpg

Haymana'da Yoga Kampı

Yoga kampımızı yine kaplıca ve termal bir mekanda gerçekleştiriyoruz!

Enfes Nefes Yoga Terapi antrenörlerinden 2 Yoga Çalışması, 1 Çakra Çalışması,1 Yoga Nidra, 1 Surya Namaskara, Soru-Cevap ve Söyleşiler...

( www.enfesnefesyoga.com )

Doktorun Oteli'nin kür havuzu, tuz odası ve hamamından faydalanarak konaklama imkanı

( www.doktorun oteli.com )

Etkinlik Detayları

1. GÜN: Cumartesi sabahı saat 9:30'da Enfes Nefes Yoga Terapi stüdyosunda yapacağımız Çakra Çalışması sonrasında kahvaltımızı yapıp 12'de stüdyomuz önünden hareketle yine tatil tadında yoga kampımızı başlatıyoruz. Saat 14'de giriş yapmış olduğumuz Doktorun Oteli'nin odalarına yerleşiyor ve tesisimizin gün boyu açık kapalı yüzme havuzları, kür havuzları, Türk hamamı, tuz odası ve buhar odası gibi ünitelerinden sınırsız faydalanıyoruz. 5 çayımızı yudumlayıp saat 18'de bizim için özel olarak hazırlanmış olan yoga salonumuzda Kundalini Çalışması uyguluyoruz.  Yoga Çalışmamızı Yoga Nidra'yla bitiriyoruz. Çakralar ve Kundalini enerjisi konusunda bilgi alıyoruz. Aklımızdaki sorularla başa çıkmamıza yardım edecek İnteraktif söyleşiyle bugünkü dersimizi noktalıyoruz. Akşam 20'de canlı müzik eşliğinde, açık büfe yemeğimizin ardından otelimizin imkanlarından faydalanmaya devam ediyoruz.

2.GÜN: Pazar sabahına gözlerimizi yogayla açıyor, saat 7'de Surya Namaskara'yla güneşi karşılıyoruz. 8'de Biyoenerji ağırlıklı Yoga Çalışmamızı gerçekleştirdikten sonra 10'da açık büfe kahvaltımızın tadını çıkarıyoruz. Yüksettiğimiz maksimum enerjiyle saat 16'ya kadar otelimizde vakit geçiriyoruz. 16'da yapacağımız Nefes Çalışması sonrasında Yoga hakkında sorularımızın yanıtlanacağı toplantı salonumuza geçiyoruz. Saat 18'e kadar otelde geçireceğimiz son saatlerin keyfini çıkarıyoruz. Otelden ayrılınca güzergahımızı Enfes Nefes Yoga Terapi stüdyosuna çeviriyoruz.

Mevsimine göre kıyafet, mont, bone, gözlük, şapka ve matlarımızı unutmayalım.

Etkinlik için 15 gün öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

bottom of page