top of page

Etkinlik Detayları

Haymana'da Yoga Kampı

Kışı arkamızda bırakırken yine bir doğa yürüyüşü içeren yoga kampımızı kaplıca ve termal bir mekanda gerçekleştiriyoruz!

Enfes Nefes Yoga Terapi antrenörlerinden 2 Yoga Çalışması, 1 Çakra Çalışması,1 Yoga Nidra, 1 Surya Namaskara, Soru-Cevap ve Söyleşiler...

( www.enfesnefesyoga.com )

Kafka Tur'un deneyimli ekibiyle doğa yürüyüşü

( www.alternatiftrekking.com )

Midas Hotel Haymana Thermal'in kür havuzu, tuz odası ve hamamından faydalanarak konaklama imkanı

( www.midashaymana.com )

1. GÜN: Cumartesi sabahı saat 8'de Enfes Nefes Yoga Terapi stüdyosunun önünden hareketle yine tatil tadında yoga kampımızı başlatıyoruz. Araç içi kahvaltımızı yaptıktan sonra otelimize geçiyoruz. Saat 10'da giriş yapmış olduğumuz Midas Thermal'in odalarına yerleşiyor ve bizim için özel olarak hazırlanmış olan yoga salonumuzda Kundalini enerjisini içinde bulunduran Kök Çakra çalışmasını uygulayıp Çakralar ve Kundalini enerjisi konusunda bilgi alıyoruz. Saat 13'de öğlen yemeğimizi yedikten sonra doğa yürüyüşü yapacağımız bölgeye doğru yola çıkıyoruz. 1-2 saat sürecek olan yürüyüşümüz sonrasında otelimize dönüp tesisimizde gün boyu açık kapalı yüzme havuzları, kür havuzları, Türk hamamı, tuz odası ve buhar odası gibi ünitelerinden sınırsız faydalanıyoruz. 5 çayımızı yudumlayıp saat 18'de yoga salonumuzda yerimizi alıyoruz. Yapacağımız Yoga Çalışmasını Yoga Nidra'yla bitiriyoruz. Aklımızdaki sorularla başa çıkmamıza yardım edecek İnteraktif söyleşiyle bugünkü dersimizi noktalıyoruz. Akşam 20'de açık büfe yemeğimizin ardından otelimizin imkanlarından faydalanmaya devam ediyoruz.

2.GÜN: Pazar sabahına gözlerimizi yogayla açıyor, saat 7'de Surya Namaskara'yla güneşi karşılıyoruz. 8'de Biyoenerji ağırlıklı Yoga Çalışmamızı gerçekleştirdikten sonra 10'da açık büfe kahvaltımızın tadını çıkarıyoruz. Yüksettiğimiz maksimum enerjiyle öğle yemeğimize kadar otelimizde vakit geçiriyoruz. 13'de yapacağımız öğle yemeği sonrasında Yoga hakkında sorularımızın yanıtlanacağı toplantı salonumuza geçiyoruz. Saat 18'e kadar otelde geçireceğimiz son saatlerin keyfini çıkarıyoruz. Otelden ayrılınca güzergahımızı Enfes Nefes Yoga Terapi stüdyosuna çeviriyoruz.

Mevsimine göre kıyafet, mont, gözlük, şapka ve matlarımızı unutmayalım.

Etkinlik için 15 gün öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

bottom of page