top of page

TAŞLARIN ŞİFA GÜCÜ

Yeryüzünde hiçbir şey sebepsiz yaratılmamıştır. Kainat bir eczanedir. Taşlardan yardım alma, bu eczaneden faydalanmaktır. Ama nasıl?

Vücudumuzda mineraller taşıyoruz. Taşlar da mineraller taşıyor.

Hastalıklar mineral eksikliği ve ya fazlalığından oluşuyor.

Biz de öncelikle bulunduğumuz durum ve koşulların bedenimizi ne yönde dengesizleştirdiğini buluyoruz. Sonrasında da kendimize uygun olan taşı seçiyoruz.

Kişinin burcuna uygun taş olmaz. Zayıf noktalarına uygun taş olur! Mineral yapısına göre kullanılması gereken taşlar olduğu gibi kesinlikle kullanılmaması gereken taşlar da vardır. Burcuna göre taş seçmektense rengine göre taş seçmek çok daha doğru ve mantıklı bir davranıştır.

 

Mineral yapısı dolayısıyla taşlar çok faydalı olduğu gibi, bazı hastalıkları tetikleyerek zarar da verebilir. Bu nedenle iyi tanımadığımız birine taş hediye edilmemelidir.

Taşını kişi kendisi uyumlamalı ve bir başkasına katiyen dokundurmamalıdır.

Düzenli olarak temizlenmelidir.

İlk defa bir taşı kullandığında ortalama on gün kadar çıkarmamalıdır. Sonrasında da tedavi bitene kadar sadece gece yatarken çıkarmalı ve her defasında temizleyip takmalıdır.

degerli-taslar-702x336.jpg

Her ayın 11’inde yapılacak olan taşların şifa gücü; konusunda uzman eğitmenler tarafından verilecek olup interaktif olarak gerçekleştirilecektir.

Online erişim de sağlayabileceğiniz atölyelere, merkezimizde katılım sınırlı olduğundan randevu alınması gerekmektedir. 

Çalışmasını yapmış olduğumuz taşlar hakkındaki detaylı bilgilere bu sayfadan da ulaşabilirsiniz... 

bottom of page